SZKOŁA
 
    PSYCHOLOG, PEDAGOG
 
Gimnazjum nr 1 w Gostyniu A. Laskowska, M. Bojańska
Gimnazjum nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyniu J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Gimnazjum w Pogorzeli I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Kromolicach I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Publiczne Gimnazjum w Poniecu im. B. Śliwińskiego J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Szkoła Podstawowa im. A.  Mickiewicza w Pogorzeli I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Daleszynie A. Laskowska, M. Bojańska
Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły w Borku Wlkp. + odział przedszkolny J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu A. Laskowska, M. Bojańska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kutrzeby w Gostyniu I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. F. Olejniczaka w Gostyniu J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Szkoła Podstawowa w Bułakowie + oddział przedszkolny I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Szkoła Podstawowa w Ciołkowie + odział przedszkolny A. Laskowska, M. Bojańska
Szkoła Podstawowa w Goli + odział przedszkolny M. Dominiak-Prymka, M. Marek
Szkoła Podstawowa w Kunowie + odział przedszkolny M. Dominiak-Prymka, M. Marek
Szkoła Podstawowa w Poniecu J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Szkoła Podstawowa w Sarbinowie J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Siemowowie + odział przedszkolny J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Szkoła Podstawowa im. W. Molibowskiej w Sikorzynie + odział przedszkolny I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Szkoła Podstawowa w Skoraszewicach A. Laskowska, M. Bojańska
Szkoła Podstawowa w Sułkowicach + odział  przedszkolny M. Dominiak-Prymka,M. Marek
Szkoła Podstawowa we Wziąchowie + oddział przdszkolny I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Szkoła Podstawowa w Zalesiu + oddział przedszkolny J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach
im. F. Dzierżykraja-Morawskiego w Pudliszkach
A. Laskowska, M. Bojańska
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  im. prof. J. Zwierzyckiego w Krobi 
- Gimnazjum
M. Dominiak-Prymka,M. Marek
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  im. prof. J. Zwierzyckiego w Krobi
- Szkoła Podstawowa
A. Laskowska, M. Bojańska
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Starej Krobi + oddział przedszkolny M. Dominiak-Prymka,M. Marek
Zespół Szkół im. E. Bojanowsiego Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 2
w Szelejewie + oddział przedszkolny
I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
w Zimnowodzie
I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Zespół Szkół im. Powstańców Wlkp. w Borku Wielkopolskim M. Dominiak-Prymka, M. Marek
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu M. Dominiak-Prymka, M. Marek
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1
w Piaskach
 J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Zespół Szkół Szkoła Podstawowej im.Powstańców Wielkopolskich
i Gimnazjum nr 3 w Bodzewie
J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pępowie
+ odział przedszkolny
   J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Zespół Szkół w Brzeziu - Gimnazjum, Zasadnicza Szkoła Zawodowa J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Zespół Szkół w Brzeziu - Szkoła Podstawowa J. Romanko-Sierżant, K. Rolnik
Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu M. Dominiak-Prymka, M. Marek




PRZEDSZKOLE  

                                                                                       

    

PSYCHOLOG, PEDAGOG

 

Oddział Przedszkolny Chwałkowo M. Dominiak-Prymka, M. Marek
Oddział Przedszkolny w Potarzycy A. Laskowska, M. Bojańska
Oddział Przedszkolny w Żychlewie A. Laskowska, M. Bojańska
Przedszkole Miejskie nr 1 w Gostyniu J. Romanko -Sierżant, K. Rolnik
Przedszkole Miejskie nr 4 w Gostyniu M. Dominiak-Prymka,, M. Marek

Przedszkole Miejskie nr 5 w Gostyniu

A. Laskowska, M. Bojańska
Przedszkole Miejskie nr 7 w Gostyniu A. Laskowska, M. Bojańska
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" w Gostyniu J. Romanko -Sierżant, K. Rolnik
Przedszkole Niepubliczne "Enart" w Piaskach J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka" w Gostyniu M. Dominiak-Prymka, M. Marek
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka" w Krobi A. Laskowska, M. Bojańska
Przedszkole Niepubliczne "Jedność"  w Gostyniu J. Turz-Konieczna, M. Stańczak

Przedszkole Ochronka  w Gostyniu

J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Przedszkole Ochronka  w Podrzeczu J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Przedszkole Samorządowe "Pod świerkami" w Krobia A. Laskowska, M. Bojańska
Przedszkole Samorządowe w Karolewie J. Romanko -Sierżant, K. Rolnik
Przedszkole Samorządowe w Piaskach J. Turz-Konieczna, M. Stańczak
Przedszkole Samorządowe w Pogorzeli "Raj Psotników" I. Migdalska-Roszak, H. Wieczorek
Przedszkole Samorządowe w Pudliszkach A. Laskowska, M. Bojańska
Przedszkole Samorządowe z Odziałem Integracyjnym w Piaskach J. Turz-Konieczna, M. Stańczak